Zakład Złotniczo-Jubilerski „KARAT” rozpoczął swoją działalność w pierwszej połowie 2008 roku. Specjalizuje się w sprzedaży i produkcji detalicznej biżuterii złotej i srebrnej. Wykonywane przez nas wyroby cechuje duża precyzja i dbałość o szczegły.

Znajdziecie państwo u nas szeroką ofertę obrączek ślubnych z żółtego, czerwonego i białego złota, gładkie i diamentowane, obrączki dwu i trzykolorowe. Dodatkowym atutem naszej firmy jest profesjonalna i szybka obsługa.

Zakład Złotniczo-Jubilerski "KARAT" to renomowany sklep jubilerski zlokalizowany w Dobrym Mieście. Sklep oferuje szeroki wybór wysokiej jakości biżuterii, w tym pierścionki, kolczyki, bransoletki, łańcuszki oraz wiele innych produktów.

W "KARAT" znajdziesz wiele cennych kamieni szlachetnych, takich jak diamenty, szafiry, rubiny, szmaragdy oraz wiele innych. W sklepie oferowane są także wyroby ze złota, srebra oraz platyny.

Klienci sklepu "KARAT" cenią sobie nie tylko szeroki wybór produktów, ale także profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość usług. Przy zakupie biżuterii pracownicy sklepu służą fachową poradą i pomocą w wyborze odpowiedniego produktu.

Dodatkowo, w sklepie "KARAT" istnieje możliwość zamówienia biżuterii na specjalne okazje, takie jak zaręczyny, śluby czy jubileusze. Zakład wykonuje również indywidualne projekty biżuterii, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb i gustów klientów.

Wszystkie produkty oferowane przez "KARAT" są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz zgodnie z najwyższymi standardami w branży jubilerskiej. Dlatego też, sklep cieszy się uznaniem klientów, którzy chętnie do niego wracają.


Jesteśmy dostępni dla Państwa poprzez każdą drogę komunikacji:

telefon,
internet,
oraz osobiście w naszym sklepie


Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/pakarob/karat-dobremiasto.pl/public_html/libraries/src/Document/Document.php on line 613