Partnerzy

PolecamySTATYSTYKI


Odwiedzin:
Dzisiaj:
On-line:
  84080
  3
  1

Administracja

Partnerzy


SALON HURTOWEJ SPRZEDAŻY ZŁOTEJ BIŻUTERII RODIUM

zaopatruje sklepy jubilerskie w złotą biżuterię próby 585 na terenie całego kraju. Kolekcja złotej biżuterii RODIUM to bardzo szeroki asortyment złotych łańcuszków, bransolet, kolczyków, pierścionków, przywieszek. W naszej kolekcji znaleźć można popularne wzory biżuterii i bardziej wyszukane. Oferta skierowana jest do klienta o tradycyjnych upodobaniach, a także o bardziej wyszukanym guście. W ofercie mamy wzory dla osób o skormniejszym budżecie przeznaczonym na zakup złotej biżuterii oraz dla tych, którzy są skłonni przeznaczyć większą kwotę na zakup.

Jesteśmy wiodącym dystrubutorem złotych zegarków damskich i męskich. Większość sprzedawanych złotych zegarków w sklepach jubilerskich pochodzi z naszej kolekcji.

Biżuteria z kolekcji RODIUM cechuje się wysoką jakością i przystępna ceną.

Przed udaniem się na zakupy do sklepu jubilerskiego warto przeglądnąć naszą ofertę w internecie na stronie www.sklepjubilerski.pl co znacznie ułatwi podjęcie decyzji w placówce handlowej.


Firma Jubilerska Koliber sięgająca swoimi tradycjami 1979 roku specjalizuje się w produkcji detalicznej i hurtowej biżuterii złotej. Wykonywane wyroby cechuje duża precyzja i dbałość o szczegóły.


Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "EMAS" - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, oferuje Państwu sprzedaż hurtową wyrobów ze srebra.


Copyright © 2011 by KARAT - Dobre Miasto | Darmowy Hosting | Apycom |